نحوه ایجاد حساب در شبکه Utopia

 0
نحوه ایجاد حساب در شبکه Utopia

1. اجرای اپ Utopia

2. دکمه«ساخت حساب جدید» را کلیک کنید

در صفحه «ایجاد حساب Utopia» نام مستعار خود را وارد کنید. همچنین می‌توانید نام و خانوادگی خود را وارد کنید. لطفاً توجه کنید که نام مستعار و نام/نام خانوادگی (در صورت وارد کردن) برای مخاطبان مجاز قابل رویت خواهد بود.

  • کلیک روی «بعدی»

3. انتخاب مسبر پیش فرض

مسیر پیش‌فرض را رها کنید، اما مراقبش باشید. این مسیر به محفظه رمزگذاری شما منتهی می‌شود که در رایانه شما ایجاد می‌گردد. هدف از محفظه رمزگذاری شده ذخیره اطلاعات Utopia مانند رمزهای خصوصی، uMailها، فایل‌ها، uWallet، سابقه چت، مخاطبان و سابقه تراکنش‌ها به صورت رمزگذاری‌شده است. می‌توانید هر پوشه‌ای را که بخواهید در رایانه خود انتخاب کنید. دو بار رمز را در محفظه رمزگذاری شده خود وارد کنید. حتما یک رمز قوی و منتخب داشته باشید. رمز عبور را هرگز به صورت متن ساده در رایانه خود ذخیره نکنید. اگر رمز گم شود، امکان بازیابی آن وجود ندارد و موجب از دست رفتن دسترسی به حساب Utopia برای همیشه خواهد شد.
مهم: حتما از محفظه رمزگذاری شده خود به صورت منظم بک‌آپ بگیرید و رمز عبور خود را جایی امن نگه دارید زیرا گم کردن محفظه یا رمز عبور سبب از دست رفتن همیشگی اطلاعات حساب Utopia و دسترسی به حساب می‌شود. 

4. تنظیم استخراج

خود را با استخراج در اکوسیستم Utopia آشنا کنید. استخراج به صورت پیش‌فرض فعال است هرچند، با برداشتن تیک قسمت «فعالسازی استخراج»، می‌توانید آن را غیرفعال کنید. «تمام کردن» را کلیک کنید.